Lattafa

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Illatlove, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   12 000 Ft

Fejjegyek: mangó, kókusz, golgotavirág

Szívjegyek: jázmin, heliotrop, narancsfa virág

Alapjegyek: vanília, pézsma, kaszmerá

Lattafa Yara Tous, Yara, Yara moi
Ár: 3300 , Eladó: Illatlove
Állapot: 5ml/mínusz pár próbafújás, Helyszín: Budapest 2.ker Mammut, fizetés: Személyes átvétel foxpost packetta
Ár: 8500 , Eladó: avorosafonya
Állapot: 1x próbált, 2fújás hiányzik belőle, Helyszín: Bercel, fizetés: fizetés banki utalással, postázom is, személyes árvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Illatlove

2024. február 4.

Az általam próbált 3 Yara közül (rózsaszín, fehér, mangó) ez a mangó színű a legjobb. Édes, gyümis vidám illat, kezdetben mangós majd később leszáradásában rajtam előbújik a kókusz. Egyik Yara sem extra tartós de ennyi pénzért ez így teljesen rendben van. Ha escada fun vagy akkor szerintem ez is tetszeni fog, megéri kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 4.