Laura Biagiotti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ina15, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Laura Biagiotti Blu Di Roma fújós eladó
Ár: 1400 Ft/ 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

26timcsi

2021. június 26.

Németországban egy drogériában teszteltem le és egyszerűen megfogott. :)
Nyári,könnyed illat. Nem túl nagy hatósugárral,így aki szereti a szolidabb illatokat,azoknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

Németországban egy drogériában teszteltem le és egyszerűen megfogott. :)

nygigi

2019. július 2.

Nagyon finom, könnyed, elegáns illat, nyárra éppen ideális. Úgy gondolom többen az anyaillatra asszociálnak és ezért elégedetlenek, de ez az illat teljesen más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

Edina313

2016. december 8.

Hát nagyon elmerengtem az eddigi hozzászólásokon. Nagyon szép illat szerintem. Lehet, hogy semmi különös, de tiszta és egyedi. Én nem éreztem műanyagnak. Légies, napsütötte bőrű, mézszín hajú lány, aki világoskék nyári ruhában szalad le a virágos, almafákkal szegélyezett dombokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

La-Fee

2016. július 6.

Szúrós, émelyítően rossz, egysíkú és erös, olcsó hatást keltő kavalkád. Illatmintát kaptam, jobbra számítottam.

Friss:
Valószínű a kisminta volt a hibás, most próbáltam újra és tényleg kellemesen csalódtam! Könnyed, szabad es nagyon frissen virágos es tényleg légiesen kék illat! Finom és különleges még pár óra után is a bőrömön. Szívesen vinném őt is nyaralni. Nyár és sok sok nevetés ez az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 6.

Friss:

Piri11

2016. április 18.

Nagyon finom friss nyitás és friss folytatás :) A kezedén valóban a zöldalma dominál, majd finoman virágosodik és valamitől olyan kék illata van. Az anyaillattól, amit én imádok, valóban messze van, de aki egy könnyed nyári illatra vágyik annak szerintem érdemes tenni vele egy próbát. Szerencsére az én orromnak nem szúrós, és nincs műanyag gyümölcs szaga sem, de hát ezt úgyis bőre és orra válogatja :)
Egészen találó a Springsteen által leírt felhőkön csücsülő, láblógató érzés :)
Tartóssága jó (rajtam még 6 óra múlva is érezhető), szilázsa viszont kicsi, bőrközeli illat.

Egy kis kiegészítés a nem létező leíráshoz:
Fej: zöldalma, rózsa
Szív: jázmin
Alap: pacsuli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 18.

Egészen találó a Springsteen által leírt felhőkön csücsülő, láblógató érzés :)

Egy kis kiegészítés a nem létező leíráshoz:
Fej: zöldalma, rózsa
Szív: jázmin
Alap: pacsuli

senskin

2016. február 24.

Légies, könnyed, tele érzésekkel, emlékekkel. Felejthetetlen utazás az a parfüm. Mindig visszatér a mosolya, a bája. Az érintése...
Szép az üvege, a tengerpartra repít, sétáltat a nyárban. Mégsem az igazi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Szép az üvege, a tengerpartra repít, sétáltat a nyárban. Mégsem az igazi....

dobolank

Korcsoport: >54
2015. július 4.

Nem nagyon hasonlít az anyaillatra, előbb az alma, aztán a jázmin dominál benne, de mind a kettő kellemes módon - két olyan illat tartja egymást sakkban, amit nem szoktam választani, ha partfümről van szó. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Nekem bejön, könnyed, kellemes nyári illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 4.

SISINKA

2015. június 2.

Ma probaltam ki eloszor egy nyari friss virag illatot kerestem valami ujat es masat mint a sok egyforma tobbi es ez igenis mas ...nekem nagyon tetszik !nem eros es nem hivalkodo inkabb bajosan lanyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

csikosmatyas

2014. július 12.

Mániákusan imádom és gyűjtöm a Biagiotti illatokat. Ez az első ami nem tetszik. Arra emlékeztet, amikor a '80-as évek elején nagymamám hűtőszekrényén a műanyag gyümölcsökből álló kosárra (műalma,műszőlő,műbanán) rásütött délután a nap. (A M-ben akciós ha valaki szeretne.)
Nem tudom lepontozni, akkor is 3-as :-( Nagyon vártam, hogy végre elérhető legyen, de amikor megkaptam és kibontottam sírni tudtam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.