Laura Biagiotti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: Ribizli,licsi,barack

Szívillat: Jázmin,bors,orchidea

Alap: cédrus,szantálfa,búza,pézsma

Laura Biagiotti Donna EDP 50 ml
Ár: 14900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zorkaboszorka

2012. szeptember 25.

Édesanyámnak vettem,szerintem nem kifejezetten az én korosztályom parfümje,inkább érettebb hölgyeknek való.Púderes,édeskés,de egyáltalán nem tömény,elegáns és visszafogott.Első szimatolásra gyümölcsös-virágos jellegű,ez egy óra alatt elillan,utána egy tiszta,fás,légies illat marad vissza.
Szerettük,hamar elfogyott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Szerettük,hamar elfogyott:)