Laura Biagiotti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Quebeck, Módosítva: 2019. március 7.

Kiszerelés:   25 ml és 50 ml

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Picur81
Állapot: üveges, minta , Helyszín: --, fizetés: --

clevergirl

2019. június 1.

Fantasztikus illata van!Nyárra,tavaszra,meleg őszre való illat. Kellemes virágos ugyanakkor egy leheletnyi mentolt éreztem benne,ami pezsgést adott az illatnak. Olyan az illat,mint a csomagolása. Fiatalos és üde.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.