Laura Biagiotti

Ár:   €42 és €60   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Ár:   €42 és €60
Kiszerelés:   25 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Fejjegyek: piros gyümölcsök, szeder, áfonya

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa, vanília

Laura Biagiotti Romamor EDT eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Leírásban, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Laura Biagiotti Romamor EDT 25ml
Ár: 6500 Ft + postaköltség , Eladó: ZiMe
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel Budapesten (Nyugati tér, Göncz Árpád tér, Újpest, Szentlélek tér),

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kirievi

2020. december 15.

Milyen fura, hogy pont Rómába illatoztam először ezt a parfümöt és kaptam belőle pici mintát. Akkor nem vettem meg, de szinte minden nap megszagoltam és mire haza értünk már alig vártam, hogy beszerezzem. Számomra ez egy friss, tipikus nyári illat, kb 5-6 óra tartóssággal -ami egy EDT-től szerintem nem is rossz. Rájöttem, hogy amiben van jázmin-pacsuli-vanília az az illat jól működik rajtam. Itt ezek az illatjegyek vannak megspékelve a bogyós gyümölcsökkel. Ha valaki a Roma "anya illatot" keresi ebben, hát nem fogja megtalálni, a kettőnek szerintem semmi köze egymáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

ALettah

2020. június 19.

A férfi változata nagyon tetszik, nagyon gondolkozom rajta, hogy rátukmálom a férjemre :)) Már remekül elképzeltem, hogy megveszem magamnak a női változatot, és majd úgy fogunk andalogni talpig Romamorban, mintha az örök város utcáin lennénk, nem a kevésbé örök kisvárosunk szupermarketjáben, egy üvöltő gyerekkel, például.
Nos, ebből nem lesz semmi, mert sajnos a Romamor donna nem az, akivel feltétlenül fújdogálnám magam, ez a mindenhonnan folyó édes-gyümölcsös lötyi, sajnos eredetiségben messzire áll az eredeti Romától, mint Makó Jeruzsálemtől. Bogyós gyümölcsök, szirup és egy csokor fehér virág - nem rossz, nem kellemetlen, nem is fojtogató, de annyiszor, annyi hasonló változatban volt már...kár :(
Ár-érték arányban az ilyen jellegű illatok kedvelőinek megéri szerintem, tartós, de nem üt agyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Bernadett86

2020. január 15.

Nahat, csak egy velemeny.Ezekszerint nem lett nepszeru?Nem banom.Pedig nagyon finom.Nem igen lehet vele melleloni, 30ig mindenkepp telitalalat, szerintem randi illat.🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Vaslady

2019. március 2.

2018.09.27
Na kérem,itt van az ellenpélda,hiszen Ő az akire nem tudom azt mondani,hogy képviseli és hozza magával,a jól megszokott Biagiotti vonalat,az illat jellegzetességét.
Több illatban észrevettem már azt a bizonyos jelleget,ami itt nincs,de ettől függetlenül ez is egy szuper jó kis illat.
Szép illat,gyümölcsös,édes,leszáradása pacsulis-fás és vanilia.
Viszont tényleg kell bele egy nagy adag fehér virág,hogy meglegyen az egyensúly.
Az őszi és tavaszi parfümgardrob disze lehet.
Télen én szeretem az ettől is nehezebb édes téli illatokat.
Nem hozott Ő sem újat,nem egy jellegzetes csak önmagára jellemző illat,de nem is számit.
Hiszen ha valaki szereti ezen tipusú illatokat,annak ugyis tetszeni fog.
Nekem kivánságlistás.
És még valami,az örök Romát ne keressétek benne :).
2019.03.02
Ma a parfümériában a kezem közé keveredett,mivel férjem ennek az illatnak a férfi változatát tesztelte,és annyira megtetszett neki,hogy meg is vásároltuk.
Viszont bármit mutattam női parfümökből,csak ez az illat mozgatta meg a fantáziáját,és erre az illatra adta az áldását.
Nekem is tetszik ez az illat,sőt régóta már kivánságlistás is volt,igy külön öröm,hogy a Romamor női illetve férfi verzióját birtokoljuk,hiszen sosem vettük még igy párban illatot :).
(a férfi verziót most fogom feltölteni a krémmániára :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

2018.09.27
Szép illat,gyümölcsös,édes,leszáradása pacsulis-fás és vanilia.
Az őszi és tavaszi parfümgardrob disze lehet.
Télen én szeretem az ettől is nehezebb édes téli illatokat.
Hiszen ha valaki szereti ezen tipusú illatokat,annak ugyis tetszeni fog.
Nekem kivánságlistás.
És még valami,az örök Romát ne keressétek benne :).
2019.03.02
(a férfi verziót most fogom feltölteni a krémmániára :).