Laura Biagiotti

Ár:   €44 és €55   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   €44 és €55
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: kardamon, vetiver, fekete bors, grepfruit, gyömbér

Szivjegyek: levendula, cédrus, füge, szerecsendió

Alapjegyek: tonka bab, ámbra, szantálfa, pézsma, füstölő

Vaslady

2020. szeptember 16.

2019.3.4
Nos,férfi parfümöket nem tudok véleményezni,mert egyrészt nagyon erősek,és nekem nehezen kivehetők az illatjegyek.
Amit erről az illatról megtudok veletek osztani,az személyes tapasztalat.
Szombaton parfümöket nézegettünk a helyi parfümériában,a férjjel,aki kikupálodott mellettem az évek során :-D.
Valszeg átragasztottam rá a parfümmániám,mert magától tesztelgetett,mig én az eladólánnyal beszélgettem,és ebbe az illatba szeretett bele.
Nem voltam meglepődve,hiszen női fronton már több Biagiotti illatom is van :).
Az illat férfias,orientális kategória,és nekem inkább az őszi-téli évszakokat erősiti,hiszen vizes jelleg nyári könnyedség nincs benne.
A férjjen kellemes az illat,és én a Romamor női változatát hoztam magamnak haza,aki már egy ideje kivánságlistás volt.
Igy most először egy adott illatház ,női- férfi illatpárját viseljük :).
Nagy az öröm,és súgjam meg halkan,hogy ajándékba pedig 2drb 50ml-s Laura testápolót kaptam :).
2020. 9.16
A férjnek is már van egy bizonyos mennyiségű parfüm gyűjteménye 😂😜, hát át ragadt rá a parfüm mániám 😝. Szóval most került eme illat a keze ügyébe, és az utóbbi hetekben őt használja. Én meg roppant elégedett vagyok vele, imádom illat, újra vevős ❤️.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

2019.3.4
Amit erről az illatról megtudok veletek osztani,az személyes tapasztalat.
Nem voltam meglepődve,hiszen női fronton már több Biagiotti illatom is van :).
Igy most először egy adott illatház ,női- férfi illatpárját viseljük :).
2020. 9.16