Laura Mercier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Gazdag, krémes, mégis könnyű és kopásálló textúra, amely finoman siklik a bőrön.

• Hidratálja és védi a bőrt, míg a finom vonalak és hiányosságok optikailag eltűnnek a speciális fényvisszaverő tulajdonságoknak köszönhetően.
  • Olaj- és illatanyag-mentes és rendkívül hosszan tartó - kiválóan alkalmas minden bőrtípusra.
  • Tartalmaz selyemport, mely kiemeli a bőr tónusát és a bőrnek puha és sima megjelenést kölcsönöz.
  • A glicerin segít fenntartani a bőr nedvesség egyensúlyát, miközben a zöld és fekete tea kivonata a bőrt antioxidánsokkal látja el.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kodi

2015. szeptember 7.

Amikor megrendeltem az Epernetről és megkaptam, rögtön nagy bosszúságot okozott rögtön: jól megvámoltak, és a végére nagyon sokba került, összesen vagy 20 ezer forintba. Maga az alapozó színben (Peach Ivory) és látványban leginkább egy régi gagyi Constance Caroll alapozóra emlékeztet, síkitani lett volna kedvem amikor megláttam. Meglepő módon RT ecseteimmel felkenve nagyon szép finisht ad, kissé sárgás színe végülis jó lett nyárutós színemhez. Nem rossz, de meglehetősen túlhypeolt termék, kb. 5-6 óráig tart a fejemen, majd nyomtalanul felszívódik. Úgy látom időközeben már ki is vonták a forgalomból, és ami helyette van, a külföldi oldalak szerint nem olyan jó, mint a régi volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.