Lavera

Ár:   €3.65   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   €3.65
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd tisztítás a bőrnek és a hajnak. A szappanmentes lemosó a természetből származó enyhe összetevőkkel különösen óvatosan tisztít, és gyengéd a fejbőrhöz. A zsírpótló alkotóanyagok védik az érzékeny bőrt a kiszáradástól. Illat-, színezék- és tartósítószermentes.

• Bio ligetszépeolaj: fontos tápanyagokkal látja el a bőrt, és a bőrazonos tisztítást szolgálja.
  • Bio aloe vera: hidratál, és nyugtatja a bőrt.

im

2015. február 24.

Az arcomra használtam. Először meglepődtem, mennyivel kevésbé szárítja a bőröm, mint a korábbi habzó lemosóim, de az elmúlt napokban eléggé kiszárította az arcom. Gondolom, az SLS miatt. Biztos, hogy nem fogom újravenni, eredetileg is csak jobb híján vettem (nem tudtam eldönteni, melyik a rosszabb egy arctisztításra szánt babafürdetőben: az SLS vagy az illatanyag), mert a Babylove Ultrasensitive lemosója, a szép INCI-jű valahogy teljesen eltűnt a közelemben található összes DM-ből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate