Lavish

Ár:   3990 Ft szettben   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bestwax szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LAVISH, Módosítva: 2020. december 23.

Ár:   3990 Ft szettben
Lelőhely:   Bestwax szalonok
Kategória:   Szappanok

Lavish Kézápoló Folyékony Szappan és Kézkrém csomag része

"Ha szeretnéd, hogy kezed egyszerre legyen tiszta és hidratált, akkor használd rendszeresen. A sárgadinnye illatú szappan hatékonyan tisztít, és szuper illata mellett, állaga is nagyon könnyed!"

Adri.enn

2021. április 14.

Sokszor azért szárad ki a kezem, mert elfelejtem kenegetni, nincs előttem a kézkrém, hogy ingert érezzek a használatára. Ezt oldotta meg Nekem a LAVISH! Imádom, hogy mindig ott van a szappan mellett és kézmosás után minden alkalommal be is kenem a kezem. És még jól is mutat együtt a 2 kézápoló. Köszönöm! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.