Lavish

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bestwax szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LAVISH, Módosítva: 2020. november 30.

Lelőhely:   Bestwax szalonok
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a barnacukorból, tengeri sóból és tápláló olajokból álló különleges keverék, a legszárazabb bőrt is üdévé és selymesen puhává varázsolja, miközben kíméletesen és hatékonyan radírozza.

Dittikee

2021. március 24.

Imádom az illatát, állagát, szuper termék! Fürdés, zuhanyzás közben könnyű a használta, szépen teszi a dolgát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

m.dori1106

2021. március 24.

Abszolút kedvenc!!!! Nem is tudom mi lenne már a bőrömmel nélküle. Olyan nincs hogy ne legyen itthon belőle! Az illata a varázslatos az eredmény pedig önmagáért beszél. Használat után a bőröm puhább mint egy újszülötté és már nem szenvedek a begyulladt szőrtüszőktől sem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.