Lavozon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agiP, Módosítva: 2021. április 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelmet nyújt a különösen napérzékeny, fehér arcbőrnek. Parabén-, szintetikus színezék-, PEG-, alkohol- és ásványi olaj-mentes. Vízálló.

Cofi1234

2021. október 23.

Első benyomás (júl 2.): ma reggel egy picit hosszabb rutint csináltam, mint amit alapból szoktam( hialuront és hidratálót is használtam, amit egyébként nem szoktam). Lehet, hogy csak emiatt, de nekem először csak fehér foltok voltak, később a foltok elkezdtek kukacosodni. Nagyon szomorú lennék ha ez így maradna, mert tényleg nincs zsíros vagy ragacsos érzet utána. Ami esetleg másnak nem tetszhet az a fényes finish, de egy olcsóbb naptejnél ez egy teljesen megszokott dolog.
Biztos hogy nem adom fel a tesztelgetést, szóval még jövök update-tel.
Update (júl 4. most hialuron nélkül): kicsit kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert továbbra is úgy gondolom, hogy nagyon kényelmes viselet, viszont szemhéjra és szem alá használhatatlan mert beül a “ráncokba”, ahol kifehéredik. Hajvonalban és szemöldökben eldolgozhatatlan. És sajnos morzsolódik is néhány helyen.
Mivel kényelmes ezért még tesztelgetem.
Update (júl 10.): így több mint egy hét használat után rá kellett jönnöm, hogy utcára “veszélyes” menni ezzel, mert fehér réteget hagy ami látszik, és ha víz éri akkor is kifehéredik. Ha csak kémiai szűrő lenne benne lehet sokkal jobb lenne, de így annyira nem jön be, esetleg otthon el lehet használni. Érzetre továbbra is a legjobb, legkönnyedebb drogériás fényvédő, amit eddig használtam.
Update (okt. 23.): ma megint elővettem és most egész jó volt. Semmit nem kentem alá, lehet emiatt jó. Kipróbálom a 30as verziót hátha az jobban bejön. Az illatát amúgy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 23.

Biztos hogy nem adom fel a tesztelgetést, szóval még jövök update-tel.
Mivel kényelmes ezért még tesztelgetem.

Oriana

2021. október 9.

Eddig arcra ez a legjobb fenyvedo amit talaltam, a 30-as tarsa allitolag meg kenyelmesebb is, azt is kiprobalom majd. Ha az eloirt mennyiseget (2 ujjnyi) viszed fel, soknak tunik, de nem kell megijjedni, eloszor feher lesz, de ugy 10perc mulva beszivodik es kenyelmes "matt" hatasa van. Elotte hidrataljatok, mert mintha kicsit szaritana. Nem okozott pattanast eddig. Szemoldoknel, hajnal vigyazzatok, mert feher darabkak mardnak benne. Osszessegeben jo, tuti ujraveszem, ennyi penzert tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

kathyp

2021. október 4.

A 30-as verzióját szerettem volna megvenni, mert erről vegyesebb véleményeket olvastam, viszont a müllerben már csak egyetlen 50 faktoros volt a polcon, így végül ezt hoztam haza. Picit félve kelntem fel első nap. Az állaga viszonylag sűrű, abszolút nem fluid. Felkenés után rögtön beszívódik, nem ragad, és nagyon szép matt finisht hagy maga után. Nálam lekőrözi a LRP shaka fluidját, és árban is ezerszer kedvezőbb. Újravevős:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Palma215

2021. szeptember 3.

Huh, ez nekem nagyon bejön. Sűrű, elsőre amikor felkentem, megijedtem, mert határozottan durva fehér réteget hagy, de azt utána rögtön beszívja a bőr és rögtön eltűnik, nekem ez eddig a legkevésbé fényes finish az én arcomon. Sminkelni is nagyon szépen lehet rá. Nálam ez eddig nyerő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

DushaX

2021. augusztus 31.

Nem tudom ki nevezte ezt el fluidnak … :D hatarozottan sürübb allagu. Ha a megfelelö mennyiseget felviszem belöle bizony boven hagy feher nyomot, fel ora beszivodas utan is. Emiatt sem szeretem, ha pedig kicsit nyalkasabb szerumokat hasznalok elötte, akkor sajna pereg is :/ egy eselyt az ara miatt, hogy octocrylene mentes es hogy elvileg fluid, adtam neki. Elhasznalom de ujra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Dancyy

2021. július 1.

A matt verziojat vettem meg!
Ar-ertek aranyban verhetetlen!! :)
Nem kell megijedni, elsore feheres finishe van de a borod beszivja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

A matt verziojat vettem meg!
Ar-ertek aranyban verhetetlen!! :)
Nem kell megijedni, elsore feheres finishe van de a borod beszivja.

zsofi017

2021. június 30.

MAGA A CSODA!!!! Vettem már gyógyszertárban 5000 Ft körül arcra való matt naptejet, de azzal fele ennyire sem voltam elégedett. Ár-érték arányban pedig főleg verhetetlen. Persze nem olyan az arcom, mintha púderes lenne, de sokkal jobban beszívódik, mint bármi eddig. A sokadik réteget is elbírja, újra lehet kenni kukacosodás nélkül. Szépen lehet rá púderezni is, ha szeretnénk (alapozni nem próbáltam rá). Nem égtem le vele még soha. Nagyon ajánlom. Baráti körben is sikertermék! Remélem soha nem vonják ki a forgalomból, de betárazok belőle, biztos ami biztos :D (amúgy az összetevői is egész jók)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Nyuszi

2021. június 23.

OCTOCRYLENE MENTES! Az első olyan fényvédőm az olcsó kategóriából, amitől nem világítja be az arcom a várost, és van kedvem feltenni minden reggel. Ez konkrétan úgy mattít, hogy közben nem szárít. Persze alá kell hidratálni, ha valakinek szárazabb a bőre, de egy valóban száraz bőrűnek nem is ajánlanám ezt a fényvédőt. LÉTEZIK UGYANEZ 30-AS FAKTORRAL IS, az azért könnyedebb érzés! Gyorsan beszívódik, nem lesz tőle fehér a bőröm, és lehet rá sminkelni. DE: a túl sok szilikont nem szereti, tehát azoknál, akik fullba nyomják a primer+alapozó+korrektor sztorit, lehet, hogy kukacosodni fog. A kevés alapozót vagy BB/CC krémet viszont jól viseli és a porpúdert is. A homlokom a legzsírosabb részem, ott kb. 6-8 óra elteltével fényesedett át úgy, hogy egy porpúder volt a tetején. Nagyon jó tapintása lesz tőle a bőrnek, és kifejezetten jó érzés viselni, nem az a "fényvédő van rajtam és csúszik a pofim" érzés. Kombináltaknak, zsírosaknak, normáloknak ajánlom, nagyon szárazaknak nem.

Figyelem! Hasonló a csomagolása az E-vitaminos verziónak, az viszont nagyon nem jó. Az egy zsírosbödönbe mártott diszkógömb a reflektorfényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

vacsabi

2021. május 27.

Nem vált be. Egyrészt túl erős az illata, másrészt matt hatást nyomokban sem biztosít (de azért nem leszek zsírosbödön, mint a márka med verziójánál). Ami viszont a legzavaróbb, hogy nehéz eldolgozni, emiatt a szemöldökömbe teljesen beleragad és semennyire nem tudom eltüntetni onnan a fehérséget.

Update: felpontozom, ugyanis nyakra és dekoltázsra nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 27.

Update: felpontozom, ugyanis nyakra és dekoltázsra nagyon bevált.

nsaranna

2021. május 23.

Update: Hamarosan el fog fogyni, de meg kell mondjam, szerintem újraveszem. Az árához képest szeritnem baromi jó. Még mindig azt mondom, hogy fényes finish-e van, de kb 10-15 perc múlva kb teljesen beszívódik. És azóta már teljesen kiismertem a felkenését is, nem kukacoskodik. Az illata pedig már egyáltalán nem zavar. Simán adok rá még egy csillagot.

Jöttem első véleményezőnek! Nem próbáltam a 30-as tesóját, de azt hallottam az kellemes, bársonyos viselésű. Hát, ezt nem nevezném annak, felkenés után egészen csillog, de kellemes a bőrön és egész gyorsan beszívódik, utána egy egészséges ragyogás marad, amit lehet sok ember nem szeret, de nekem még a hordható kategória. Viszont a rétegzéssel van egy kis problémám. Alá általában kerül egy Iunik szérum és egy géles hidratáló, és ezután ha egy nagyobb adagba próbálom bemaszírozni akkor pereg. :( Erre lett egy stratégiám: Kisebb adagba először belenyomkodom az arcomba a krémet, aztán kicsit belemaszírozom, de nem túl erőszakosan, mert akkor sajnos megintcsak pereg. Ezzel a módszerrel két rétegbe teszem fel, így működik. Az illata erős, kicsit zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol