Lazell

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nixyke91, Módosítva: 2015. április 23.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Yves Saint Laurent Cinema parfüm utánzat

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

HuAnita

2016. augusztus 2.

Egész jó kis utánzat! Kellemes és tartós az illata. Az árát mindenképp megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Egész jó kis utánzat! Kellemes és tartós az illata. Az árát mindenképp megéri!

Torpece

2016. július 1.

Nagy YSL Cinema rajongó lettem, de teljes üveggel megvenni most még nem volt rá lehetőségem, ezért keresgéltem az utánzatokat. Ez volt az első, szerencsére összehasonlítási alapom is volt. Nagyon jó másolat szerintem, sokkal-sokkal jobban hasonlít mint a Chimera és sokkal tartósabb is. Potya áron lehet beszerezni és nekem tökéletesen adja azt az illúziót, hogy úgy érzem a Cinema van rajtam...persze azért van különbség, de nem rossz! Mindenképpen ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

nixyke91

2015. május 19.

Kb egy hónapja vettem ezt a parfümöt, és imádom!! Igaz, hogy nem az a feltűnő, figyelem felkeltő illat, de én nagyon megszerettem! Tartóssága rajtam, az én orrom szerint nem túl jó, viszont a környezetem még órákkal később is megjegyzi, hogy milyen finom illatom van. :) Mivel az eredetit nem szagoltam, érdekelbe, hogy mennyire hasonlít rá! Nálam Ötös!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.