Lazell

Ár:   1620 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2015. május 29.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Verona5

2018. szeptember 4.

Ha már a Dolce Vita utánzatoknál tartunk, ezt is kipróbáltam és sajnos az én bőrömön nem igazán volt annyira meggyőző, mint az eredeti és a Chatler Vito. Sajnos kipirosodtam tőle, szerencsére csak kismintát próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

skin

2017. április 6.

Pancsolmány. Picit hasonlít az alkohol leszáradása után,de ahogy eltelik egy
fél óra ,előjön valami vegyszeres szúrós jelleg amitől nagyon mű lesz. Később füstös illatba csap át. Ez a füstössêg a tarlóégetést juttatja eszembe ,amikor késő ősszel a száraz füvet felégetik és az őszi alkony ködjével reakcióba lép az elhamvadó fű és az elszáradt növények végpárája,amely fojtón uralja a légkört arra késztetve az embert,hogy ne vegyen levegőt.
Ezt még gyakorolni kell kedves Lazell,a Dolce vita nem ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Pancsolmány. Picit hasonlít az alkohol leszáradása után,de ahogy eltelik egy
Ezt még gyakorolni kell kedves Lazell,a Dolce vita nem ilyen.

Patrisa16

2015. június 13.

Kellemes púder illat, van valami különleges benne. Sajnos nem túlságosan tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 13.