Lazell

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2016. március 2.

A Chloé Love Chloé parfüm másolata

borntobe

2016. február 23.

Na végre megvettem :) Már egész kollekcióm van a Lazell másolataiból, egészen jól eltaláltak, ezresért agybafőbe fújkálható, nem kiélezett orrú társaságban, irodába, rohangálni tökéletes. Ez éppen csöppet édesebb, rózsaszínebb, mint az eredeti, semmi púderes elegancia, olyan, mintha a Chloe és a Hello Kitty társult volna, de azért nem rossz koppintás. Közepesen tartós hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.