Lazell

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Chanel No. 5 utánzata.

Gigike

2016. július 27.

Hááát... Csere útján került hozzám, mert mostanában ismerkedtem meg igazán pár utánzattal amik nem is voltak olyan rosszak és így érdekelt ő is, mert megvan az eredetinek az EDT változata amit imádok és ezért is adtam meg ennek az esélyt :) Az igaz hogy az eredeti anya illatra, az EDP-re szinte megszólalásig hasonlít, de tartóssága kb 0. Felraktam hogy eladom, de 1000Ft-ért inkább megtartom, jó lesz kocsi illatosítónak :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.