Le Erbe di Janas

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

A por nagyon finomra őrölt, nem tartalmaz durva rostokat, könnyen krémes pasztává keverhető, csomósodás nélkül. És ugyanilyan könnyen ki is mosható.

A „henna” alatt elsősorban a Lawsonia inermis növényt értjük. Ez színező molekulákat tartalmaz, amelyek azonban nem csak színezik, hanem védik és teltebbé teszik a hajat. A henna ezenkívül kiegyensúlyozza a faggyútermelést és hatékony a korpásodással szemben.

A termék 100% -ban természetes és teljesen nátriumpikramát vagy más kémiai adalékanyag mentes.

tyutyu

2020. december 14.

Látom még senki nem véleményezte :) Az Ecco Verde oldaláról rendeltem meg, ott nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla. Szerintem nagyon jó henna.
Mindenki arról beszél milyen nehéz hennával dolgozni, meg hogy lefolyik, vagy összemaszatol mindent foltot hagy, nem egyenletesen fed.
Nem értem ezt a dolgot, mert ezzel a Hennával egyszerűbb volt hajat festeni,mint egy vegyi hajfestékkel. Igaz kb 1.5 éve nincs festve a hajam, és le is nőtt róla mindenféle vegyi anyag, csak szilikonmentes sampont, és balzsamot használok már régóta.

Nagyon puha por, csodálatos. Csak forró vizet engedtem hozzá a csapból, nem használtam citromlevet, mert azt olvastam, hogy a sav nem tesz mindig jót se a színnek, se a hajnak, na mindegy. Lassan, fokozatosan adagoltam a vizet, és kevertem ki. Teljesen csomómentes lett, és tökéletes állagú. Nem hagytam pihenni, csak bekevertem, és egyből használtam. Gumikesztyűvel vittem fel, kézzel, jól belemasszíroztam a fejembe, a végén körbetekertem fóliával, hogy lehetőleg mindenhova jusson belőle, rá egy törölköző turbánt, és 3 órát hagytam a fejemen. Sima vízzel mostam le, addig amíg a víz színtelen nem lett. (A fóliázás után amúgy simán lejött a "festék" fülemről, csak kis vizes vattakoronggal szedtem le, nyakamon se fogta be a bőrt.)

Egyenletesre fogta be a hajam. Eleinte brutál vörösnek látszik, mégis van benne valami mélység. Nem tudtam eldönteni, hogy a színárnyalat hideg, vagy meleg, De nem narancssárga!!!
Eltelt egy nap és hidegebb lett :D Most már 2 napnál tartok, Gyönyörű színe van, kicsit mahagónis, kicsit rezes, de nem rókás, nem sárgás.
Világos barna hajam van, és bár nem volt észrevehető, egyre több ősz hajszál volt benne. Az ősz hajszálakat teljesen befogta, merthogy nem találom még a "helyüket" sem :D vagy hogy világosabb árnyalatúak lennének a hajamban!
Kb. kétszer akkorának tűnik a hajkoronám, mint előtte, fényes, egészséges, tartása lett!!

Nem egy gagyi cucc. Szerintem megbízható, jó minőségű, és nem is drága. 100g-os kiszerelésben van, ami a vállig érő, vékonyszálú hajamra bőven elég volt.
Ezt fogom használni! Ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

Ezt fogom használni! Ajánlom másoknak is!