Le Mini Macaron

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szett tartalma: 3in1 gél lakk, körömreszelő, körömágybőr feltoló pálcika, 10 db gél lakk eltávolító párnácska, mini LED lámpa, USB adapter.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Nekem nagy siker volt 🙂 az egy ujjas LED lámpával sokkal gyorsabb a munka, mintha négy ujjat kéne megcsinálni egyszerre, és figyelni hogy ne folyjon el az első, mire a negyedikkel kész vagyok. A szettben jövő gél lakk nem folyós, könnyen használható állagú, az USB csati mehet laptopba, hordozható akksiba, megfelelő fejjel a konnektorba is. A körömágy-feltoló pálcika a szilikon fejjel kifejezett kedvencem lett, a reszelő gyorsan kopik, de nagyon hatékony, és a leoldó párnácskák is jól működnek. A szett szerintem nagyon jó áron megy, ha az ember minőséget akar, mert ha összevásárolok Kínából olcsó lámpát, lakkot, stb, talán nem is úszom még olcsóbban (😕 szállítási költség ugye 😒), csak épp kukázni való a minőség és lepattog a manikűr három nap alatt. Ezt viszont ajánlom nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Lill

2019. július 26.

Nagyon drága ez a kis szett lányok, ráadásul nem találtam a lakkjai között igazán szép színt, a lámpácska meg egy ujjas, iszonyú macera és időpocsékolás, sokkal jobbakat találtok a piacon ha körbe néztek :( én belefutottam mert a dizájn teljesen elvitt, de nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.