Le Petit Marseillais

Ár:   990 ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. június 6.

Ár:   990 ft
Lelőhely:   hipermarketek, Müller
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló krémtusfürdő értékes rózsaolajjal dúsítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Benedetta88

2020. október 16.

Szuper kis tusfürdő. Fürdőpamaccsal használom, nagyon jól habzik. Igazi, kellemes púderes rózsa illatú, a bőröm hidratált lesz, nem is szoktam utána testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

BDG33

Korcsoport: >54
2020. szeptember 23.

Egyszerűen tökéletes! Mindent tud, amit kell, jól habzik, nagyon finom illata van, jól hidratál és jók az összetevői. Nagy kár, hogy csak nehezen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Toscana

2018. november 13.

Az egyetlen olyan tusfürdőket gyártják amit használni tudok az nélkül, hogy foltos/kiütéses lennék. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

ALettah

2017. június 10.

Teljesen odáig vagyok ettől a tusfürdőtől, egyszerűen tökéletes! Dús, selymes habot képez, csöppet sem szárít, és az illata valami mennyei: pihe puha púderes rózsa. Ennél többet nem lehet kívánni egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.