Le Petit Marseillais

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. június 13.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló hatású krémtusfürdő szelídgesztenye és pisztácia kivonattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2017. június 15.

A harmadik LPM tusfürfőm, és továbbra is tartom magam a többinél leírtakhoz: csodálatos, dús habot képez, remekül tisztít, nem szárít. Élvezet vele a zuhanyozás. Ennek az illata pedig tényleg nagyon különleges, soha nem volt hasonló jellegű kozmetikumom: friss pisztácia illatú, és a gesztenye is kiérződik. Nem kifejezetten nyári, mint a citromos-ananászos Copacabana csomagolásos tusik, de abszolút használható nyáron is, de télen is megállná a helyét.
Új kedvenc márkát avattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Új kedvenc márkát avattam.