Lee Stafford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

• az argán olaj egy gazdag, tápláló olaj, amely Marokkóból származik. Rengeteg hatóanyagot tartalmaz, amelyek helyreállítják a haj szerkezetét és fényüzöen egészséges frizurát eredményeznek.
  • Keratin Amino Savak segítenek helyreállítani a haj optimális hidratáltsági egyensúlyát
  • panthenol elösegíti a tündöklést

Ren_89

2016. április 19.

Nagyon ritka ha már az első használat után feltűnik számomra egy hajápoló termék hatása, azonban most így történt.
Douglesben az eladó nagyon segítőkész volt és hosszasan átbeszéltük melyik termék lenne a legmegfelelőbb a szőkített, vékonyszálú középhosszú hajamra.
Így esett erre a választásom és egyáltalán nem bántam meg! :)

Hajmosás után oszlattam el a hajhosszra egy kisebb diónyi mennyiséget. Kádban előre hajolva a hajtöveket kihagyva fül magasságtól a hajvégekig masszíroztam bele a kondícionálót, majd felkonytoltam és jöhetett a fogmosás, fogselyem... Ennyi idő pontosan elég volt hogy már az öblítésnél érezzem hogy fantasztikusan puha és selymes lett a hajam. A fésű szabályosan suhant a hajamban szárításnál. Szárazon gyönyörű fénye lett és az illata valami csodás volt. Amit még másnap is ugyanannyira lehetett érezni. :)

Kedvet kaptam a termékcsalád többi tagjára is beruházni. Végre egy olyan balzsam aminél nem csak a flakokon olvasva találkozom utoljára az argán olajjal hanem tartalmában valóban érezni az argánolaj varázsfegyver-tényét!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Így esett erre a választásom és egyáltalán nem bántam meg! :)

mimi258

2015. június 23.

A Lee Stafford argán olajos termékcsalád leggyengébb láncszeme.. Száraz, szálkásodó, gödör hajra vettem, gondoltam ez majd biztosan extrém módon hidratál és megkönnyíti a kifésülési procedúrát.. Kb. 2 hónap használat után kijelenthetem, hogy egyáltalán nem vagyok elégedett a teljesítményével, főleg az árát tekintve. Kipróbáltam a termékcsalád többi tagjával együtt, illetve más samponnal kombinálva is. Bármilyen drogériás balzsam tud ugyanennyit töredék áron, némelyik többet is..

+szép fényes lesz a haj tőle
+ad valamiféle volument, tartást a lokniknak (ami miatt nem is tudtam rendesen összefogni a hajam mosás után, de a hajat kiengedve szépen érvényesül ez a plusz)
+állatkísérlet mentes!

-zsírosít
-viszonylag nagy mennyiség kell a hajra
-legalább 10 perc hatóidő (ha csak 5 percet hagytam a hajamon, akkor fésülésnél nagyon, de nagyon megszenvedtem)
-nem elég hatékony (így is megküzdöttem a hajam kifésülésével)
-egyáltalán nem ár-érték arányos

Összességében teljesen nélkülözhető/helyettesíthető darab. Ha valaki a termékcsaládot használja, biztos lehet abban, hogy a "munkát" nem a hajbalzsam végzi el, hanem a sampon és a hajolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

+szép fényes lesz a haj tőle
+állatkísérlet mentes!

-zsírosít
-viszonylag nagy mennyiség kell a hajra
-nem elég hatékony (így is megküzdöttem a hajam kifésülésével)
-egyáltalán nem ár-érték arányos