Lee Stafford

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Müller, Tesco
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros hajtőre, száraz hajvégekre

Lehelj új életet ezzel a tisztító samponnal a zsíros, nehezen kezelhető hajba! A moringa mag vagy más néven csodafa kivonata tökéletes ápolást és új ragyogást ad hajadnak.

_-Mia-_

2016. november 13.

Csikorgósan tiszta lesz a hajam tőle, és nem lesz feltűnően gyorsan zsíros.
Kontra: feltűnően sokáig sem bírja viszont vele a hajam, nem szeretem az illatát, és az ára is horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Csikorgósan tiszta lesz a hajam tőle, és nem lesz feltűnően gyorsan zsíros.