Leo & Lilo  Virágmámor Levendula Kéz- és Lábápoló Pakolás

Leo & Lilo

Leo & Lilo Virágmámor Levendula Kéz- és Lábápoló Pakolás

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Kézkrémek

A gazdag ápoló pakolás regenerálja és táplálja a száraz, fáradt kezeket és lábakat. Levendula hidrolátot, valamint ellenőrzött biológiai termesztésből származó értékes olajokat, mint a rózsaviasz, tartalmaz, amelyek a szabadalmaztatott Age Protection Hatóanyag Viamerine-nel (Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides) intenzív ápolást biztosítanak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia