Levendárium

Ár:   963 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Dörgicsei Levendula Majorban termesztett levendulavirág vízgőz desztillációja során „melléktermék"-ként keletkező pára , mely tartalmazza a levendulavirág vízben oldott gyógyhatású anyagait a nyomokban található illóolaj mellett.

Minden bőrtípusra ajánlott (higítás nélkül):

• Házi szépítőszerek készítéséhez
  • Tonizálásra, permetezésre, hidratálásra krémek, olajok felhordása előtt
  • Sportolás, edzés után frissítő permetként
  • Napégés után hűsít, regenerál
  • Gyengéd, babaápolásra is használható fürdetéshez, popsi törléshez

Mazsoline

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem a terméket, minden reggel és este használom tonizálásra. Nagyon bevált még száraz szemre vattakorongon borogatásként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Csobanka

2018. április 4.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Ahhoz képest, hogy bio, ráadásul magyar mezőkről származik, az ára roppant kedvező. Nekem 200 ml-es verzió van meg és nem sokkal volt több 1000 forintnál. Tonikként használom, néha egy-két csepp teafa olajjal, reggelente pedig a nedves konjac szivacsomra nyomok egyet és az erős de elviselhető levendula illat mellett jól tisztít, ráadásul számomra pórus összehúzó is. Mondjuk én már használtam levendulavizes krémet, amit szintén szeretett a bőröm.

Tipp: kb 1 liter vízból készült limonádéhoz is nagyon jó, ha egy nyomásnyi aromavízzel gazdagítjuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Katie

2015. július 10.

Stresszes időszakban, pl. vizsgaidőszakban a legjobb hálótárs egy pár fújás ebből a löttyből. Nem tudom, ez mennyire gyakori, de kettőt vettem, és mindkettőnek rosszul zárt az üvege és szivárgott, ezért át kellett öntenem másik üvegbe, ezért kap egy levonást, de egyébként meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Effendigirl

2015. január 21.

Pár alkalommal használtam eddig, a szaga kicsit furcsa, de várom, hátha valóban kicsit regeneráló hatása lesz, mint ahogy a levendula illóolajnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.