LH Cosmetics

Ár:   €17   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2020. február 6.

Ár:   €17
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Multifunkcionális, többféle finish-hel kapható ceruzák, amelyek szemre, ajkakra, szemöldökre vagy akár arcra is használhatóak.

Vegán és parfümmentes

3 változatban (Mood,Core, Flash) , összesen 16 árnyalatban kapható

Amadea

2020. február 2.

Nekem egyelőre három árnyalat van meg, a képen is látható Anger Mood, a sárga Happy Mood és a glitteres Levy Flash Crayon. Az Anger nagyon extrém, de krémes, jól siklik a bőrön, Linda az egyik videójában szemsmink alapnak használta, tehát elvileg még satírozni is lehet. Rúzsként nekem húzta egy kicsit a számat, de az összes szájkontúrceruza ezt csinálja, ha önmagában használom, ezért nem rovom fel hibának.
Az élénksárga Happyt a vízvonalon szeretem használni, a minősége az Angerével megegyező.
A Levy Flash sápadt bronzos színű, glitteres finish-hel, az alsó pillatőt szoktam vele kiemelni, gyakorlatilag bármely sminkhez bevethető, szolid, hétköznapi árnyalat és elég kétszer oda-vissza huzigálni, hogy szépen látszódjon. Gondolom, a szemhéjon is bevethető, de úgy még nem próbáltam.

A ceruzák külseje nagyon menő, igényes. Érdekes, hogy a Happynek a vége nem sárga, hanem sima fekete és csak egy vékony sárga csík jelzi a ceruza színét, sietős reggeleken (és melyik nem az) nem egyszerű megtalálni a sok fekete között a ceruzás tartómban.
Összességében jó kis ceruzák ezek, de az áruk elég borsos, és a Colourpop darabjai a színek pigmentáltságában erősen a sarkukban vannak, bár azoknak gagyi műanyag a tokja (automaták), ha ingyen szállítás van a CP-nál (ami sajnos ritka), inkább azokat éri megrendelni-kipróbálni.

És amit biztosan nem überelnek, azok a Zoeva szemceruzák, továbbra is azok a szívem csücskei.

Linda saját honlapján is szokott akció lenni (nemrég volt 30% a ceruzákra is), egy-két Flash Crayonra még biztosan beruházok, mert lehet, hogy csak azért nem lettek a kedvenceim, mert nem ennyire extrém árnyalatokkal kellett volna kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.