Lierac

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum 7%-os D-Glyox komplexet, hialuronsavat, valamint C- és E-vitamint tartalmaz. A hibiszkusz virág kivonatával gazdagított készítmény hatására a bőr sejtjei napról napra újjáépülnek, halványulnak a látható ráncok, az arcbőr feszesebb lesz, visszanyeri élénkségét és lágyságát. A szuper-aktív vörös formula biztosítja az arcbőr azonnali ragyogását.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 26.

Hű,de érdekes egy szérum ez! Még sosem láttam/használtam ennyire intenzív színű szérumot - ami kb. olyan, mint a meggybefőtt leve. Finoman kellemes az illata, nem tolakodó, de azért rövid ideig érezhető. Szinte azonnal becuppantotta a bőröm, amint felkentem, semmilyen ragacsos érzést, fényes felületet nem hagyva maga után, így reggel is remekül használható. Felvitelt követően azonnal bársonyos tapintásúvá teszi a bőrt.
A ráncok halványulásáról csak minta és néhány napos használat alapján értelemszerűen nem tudok meggyőzően nyilatkozni, ahhoz hosszabb idő szükségeltetik.
A kívánságlistámra felkerült, engem a rövid használat alapján is meggyőzött - érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 26.