Life-Flo

Ár:   $5.69   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2015. június 1.

Ár:   $5.69
Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Természetes retinolsavban gazdag csipkebogyóolaj

betty23

2017. október 13.

update: Lassacskán áttértem más arcápolóra, de igazából nem volt vele bajom. Nem okozott problémát, egyszerűn csak jobban szeretem a zselés-vizes hidratálókat. A hajamra viszont sokat használom. :)

Na ez kötelező termék nálam. A hajamra hajvégápolóként használom, ami mégsem zsírosítja el túlságosan a hajat, főleg hajvasalás után jön jól. Az arcomra is használom éjszakai hidratáló helyett, egész hamar beszívódik. Kombinált bőrtípusom van, amihez tartozik egy nagyon enyhe akne is, de evvel a termékkel és egy kis teafaolajjal egyre szebb a bőröm. Konkrétan jelenleg egy pattanásom sincs, a hegeim/foltjaim pedig halványodnak, pedig csak akkor teafázok, ha pattanásom van. Ha beköszönt a meleg idő akkor inkább valami könnyebb krémre szeretnék váltani, de szerintem nem tudok majd teljesen lemondani róla akkor sem. Eléggé megoszlik a vélemény arról, hogy megfelelő-e zsírosabb, problémás bőrre, de ez gondolom attól is függ, ki mennyire hajlamos kipattogni. A csipkebogyóolaj komedogén indexe 1-es, tehát alacsony, bár a tocopherolé már 2-es. :) Igeeeen, kicsit halszaga van, de én aki konkrétan öklendezik a hal szagától, mégis simán használom, tehát nem olyan erős. Ha hosszú távon nem is válik be esetleg arcra, hajra mindenképpen újra kell vegyem! Jár az 5 csillag, főleg, hogy drágának sem mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Milka

2017. június 20.

ez egy nagyon jó termék, még az erőteljes hagymás ruszli illata sem tud elijeszteni. ( volt aki azt írta, hogy hamar elillan, nos lehet, hogy az elmúlt 3 hónap dohányzás-mentes időszaka tette kiélezetté az orrom, de én azért egy jó darabig érzem még ) Én este ( bár nagy ritkán nappalra is ) használom. Nagyon jól hidratál, viszont cseppet sem zsírosít, reggelre láthatóan pozitív hatással van a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Lencseee

2016. június 30.

Szerintem halszaga van:-) és nehezebben szívódik fel, mint az accure organics marula olaja. Retinolos esti rutinnál a befejező lépés. Az ár-érték arány az iherb-en verhetetlen. Megéri megvenni, de azért ezzel a szaggal kompromisszumot kell kötni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Carillon

2016. május 14.

Én a rosaceas arcbőrömre vettem.Este szoktam bekenni vele az arcom és több cseppet használok,nem krémbe keverem.Reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle,beszívja az összeset és szép egyenletesen hidratál.Már sokadszorra vettem ezt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

kay37

2015. június 17.

Nagyon kedvező áron kapuk hatalmas mennyiséget. Egy csepp bőven elég, amit elkeverek a reggeli arckrémemmel, pihe-puha lesz az arcom és úgy vettem észre, hogy általa jobban hidratál a könnyed nyári krémem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!