Lilibe

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 29.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiszerelés: 100 db

Destina

2019. május 27.

Körömlakk lemosásához nekem teljes mértékben megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Körömlakk lemosásához nekem teljes mértékben megfelel. :)

yokkoa

2015. február 15.

Siralmas.
Pozitívuma, hogy olcsó.
Egyébként szálakra esik. Ha arclemosáshoz használnám tuti fele-harmada az arcomon marad. Ha ezzel távolítanám el a félrekent körömlakkot: esélytelen! Ocsmányul beleragad néhány szál a lakkba.
Nem éri meg ezt venni drágább társaival szemben, mert nagyon sok bosszúsággal jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Siralmas.
Pozitívuma, hogy olcsó.

Marcsus

2014. április 13.

Használom arctejhez és körömlakk-lemosáshoz is. Nagy kiszerelés, sokáig elég. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.