Lime Crime

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   $20

Limitált kiadás

Mini paletta 4 teljesen új árnyalattal, kétféle finish-sel, és ugyanazzal az éteri konzisztenciával, mint a Venus család többi tagja.

3 változatban kapható

Ár: 4000 Ft , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Új , Helyszín: Örkény, fizetés: előre utalás után posta
Ár: 3500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Akossbunny

2020. június 29.

Nekem a zöld van meg amit a képeken nagyon akartam,nagyon esztétikusnak láttam,úgy éreztem sokat fogom használni.Sajnos amióta megvan kevésbé lángol a szerelem közöttünk.Az első egy matt világos zöld szín ami gyönyörű,DE nagyon kemény állagú és vannak benne mini csillámok amik lepotyognak,a második szín egy én duochromnak hívom egy fehér alapon zöld fényű(attól függ hogy forgatod a felületet amire kikented) sajnos úgy vettem észre ez nem a legpigmentáltabb,a harmadik szín egy narancsos-rezes szín ez nagyon szép,matt és pigmentált is bár ez is kicsit kemény,és jön az utolsó szín amit már bátrabban merek nevezni duochromnak mert a palettában zöldnek tűnik,kézre swatcholva zöldes-metálos,szemre kikenve néha barna,néha zöld és még a kék is felbukkanhat,mint szín.Ez a szín kevésbé kemény,mint a matt társaik.Összefoglalva egy szép paletta,kicsit becsapós színekkel,és az utolsó szín miatt,a csomagolás,és az akciós ára miatt én nekem már megérte megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

vikimaja

2020. június 3.

Először egy kis “sztorit” osztanék meg a palettával kapcsolatban: megrendeltem az arany/barna palettát, majd jött az e-mail rá egy hétre, hogy elszúrták a rendelésem és az ezüst/szürke palettát postázták. Elnézést kértek a hibáért, postázták az eredeti rendelésem és a másik palettát nem kellett se kifizetnem se visszaküldenem. Nagyon szimpatikus volt ez a hozzáállás!
Na de a paletták: az ezüst nem az én színem, kipróbálás után tovább is adtam az egyik barátnőmnek, ő nagyon szereti és elégedett vele. Az aranyat napi szinten használom és a kedvenc palettám lett. Nem porol, pigmentált és nap végén is szép marad. Ezek a kis csodák is hozzák a szokásos Lime Crime minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

simbenz

2019. szeptember 28.

A Silver paletta boldog tulajdonosa vagyok, itt vásároltam Km-n, innen is köszönet érte, minden várakozásomat felülmúlta. Először azt gondoltam, hogy ez a 4 darab szinecske kevés, önmagában nem kihasználható, ráadásul fenntartásaim voltak a "zöldek" kapcsán is. Tulajdonképpen a sötét ezüst miatt vásároltam meg. De tévedtem. Meglepően sokat használom a mindennapokra, a két ezüst eldolgozva gyönyörűen mutat, a világosabb "zölddel" kiegészítve padig nagyon izgalmas sminket alkot. A sárgásabb zöldet használom ritkábban, de ez nem a szín hibája, csupán hétköznapokra soknak találom, azonban bulira tökéletes mind kiegészítve az ezüstöket, mind önmagában. A szemhéjpúderek puhasága maga az álom, szépen el lehet dolgozni, a minőségére sincs panaszom. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

candy28

2019. augusztus 2.

Nagyon vaciláltam melyiket rendeljem meg. Addig húztam, hogy a rózsaszín, ami a képen van Sold Out lett. Megrendeltem Silver árnyalatban. Összességében szép paletta, igényes a csomagolása. Nem sajnáltak belőle semmit sem. A Silver paletta akár füstösebb sminkek elkészítésére is alkalmas. Sajnos nem az Én színvilágom, így továbbadom. Attól függetlenül tényleg jó kis paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

EroBatto

2019. július 23.

Nekem a bronzos változatban van meg és imádom ♥ Ajándék volt a vőlegényemtől a Venus XL-el együtt. Hozza a Lime Crime minőséget. Iszonyatosan pigmentált, tartós színek. Nincs rá semmk panasz és csak ajánlani tudom. 🦄😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

mbernadettr

2018. december 11.

Mindhármat megrendeltem, és tökéletes <3
Van benne minden, ami egy alap sminkhez kell: matt, metálosabb, csillámos színek.
A csillámosak nem peregnek össze-vissza, tökéletesek.
Igazából ezekben a LimeCrime palettákban sem csalódtam:)
Tartják a színvonalat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Mindhármat megrendeltem, és tökéletes <3
A csillámosak nem peregnek össze-vissza, tökéletesek.
Igazából ezekben a LimeCrime palettákban sem csalódtam:)
Tartják a színvonalat