Lina Nail Art Supplies

Ár:   $15   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: editgera, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   $15
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Többféle változatban elérhető nyomdalemez, kiváló minőségű rozsdamentes acélból.

Kads Flower 009 Nyomdalemez
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Ejiubas EJB 01 Dupla oldalú Nyomdalemez
Ár: 1100 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

random

2019. január 31.

kettőt rendeltem, az Express yourself-et és a Hipster Geek or Chic-et. sajnos az egyiknek a sarka meghajlott a szállításkor, pedig elég strapabírónak tűnt, úgyhogy valószínűleg súlyosan óvatlanul kezelhették a postán... na de ettől függetlenül, a minták megfelelően mélyek, a nyomdám szépen felveszi, és elég változatos minták vannak rajtuk. tisztítani mondjuk nem a legegyszerűbb, a lakk hajlamos egy kicsit jobban ragaszkodni a kelleténél... dehát ennyi belefér. ezek a lemezek nem olcsók, sszóval érdemes olyat választani, aminek legalább a háromnegyedét ki tudod használni... de akkor aztán el leszel látva egy jó darabig mintákkal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.