Linn Young

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   drogériák, online

Chanel Coco Noir illatutánzat

Ár: 2000 Ft +posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 100 ml csak próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Masnuci

2020. június 3.

Tavalyelőtt próbáltam ki a Coco Noir-t, de nem lett igazán kedvencem, akkor még nem rajongtam a virágosabb illatokért és a sima Coco-t semmi sem űberelte nálam. (megjegyzem azóta sem) De, most megláttam ezt a hasonmás illatot, és miután a többi Linn Young illat is igazán minőségire sikeredett, úgy gondoltam kipróbálom, hátha most már jobban bejön. Már az indítása is nagyon erőteljes és mindvégig az is marad, viszont az eredeti nekem virágosabbnak tűnt. De ami igazán meglepett az az, hogy rajtam ez határozottan Tom Ford Black Orchid illatára hajaz. Valami baj van az orrommal?? Mindenesetre maga az illat tetszik és most sürgősen elnyargalok egy parfümériába megillatolni a Noir-t mert most már nem hagy nyugodni :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.