Linn Young

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2020. május 14.

Lelőhely:   drogériák, online

YSL Black Opium parfüm utánzat

Ár: 2200 Ft +posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 100 ml csak próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Masnuci

2020. június 26.

Tegnap próbáltam ki ezt a Black Opium hasonmást és elsőre nagyon tetszett. Tavaly volt szerencsém az eredetihez, de akkor azt túl édesnek találtam az ízlésemhez képest, így csak egy 5 milis fújósra ruháztam be belőle. Szerintem ez az illat nagyon jól sikerült, emlékeim szerint ilyen volt az YSL is. Miután még mindig nem vagyok túlzottan híve az édes illatoknak viszont időnként megkívánom őket, így ezzel a hasonmással ezt meg is oldottam. Ennyi pénzt bőven megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.