Linn Young

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   drogériák, online

Kenzo Amour parfümutánzat

Ár: 2000+ptk , Eladó: Zsozsyna
Állapot: 100ml/90ml, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

Masnuci

2020. május 27.

Eszméletlen finom púderes-édeskés illat enyhe virágos beütéssel. Olyan simogatóan lágy az egész, amit jólesik viselni. Nem orrbavágós, nem harsány, szépen hozzámsimul és finoman körbeleng. Az eredetijéhez még nem volt szerencsém, de ezek után biztosan beszerzem majd. Így most nem mint hasonmást, hanem önálló illatot értékelve jár az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.