Linn Young

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mona82, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   2000 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kissagi19

2021. április 7.

Chanel Allure dupe a fragi szerint. Az eredetit sajnos nem ismerem, a csomagolása tetszett meg, és az illatjegyek mindegyike ígéretes volt; így látatlanban megvettem.
Kifejezetten bájos, kellemes púderes komfortillat, a meleg őszi napsütést juttatja eszembe . Kb 2-3 órát tart 1 fújás, de az árát tekintve nem baj. 100 milit lehet bőven locsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

mona82

2018. április 15.

Kellemes virágos, púderes komfortillat. Tartóssága nem túl nagy, de az ára és a kiszerelése miatt bátran lehet fújkálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.