Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Lioele Color Lip Stick egy elegáns, vidám nőcis rúzs, amely nem csak jól néz ki, de hidratáló összetevőket tartalmaz, amelyek megőrzik a nedvességet és megakadályozza ajkak kiszáradását. A rúzs tartós, így nem kell újra és újra felvinni. Extra pigmentáltak, egy rétegben is tökéletesen fednek.

Oraculum

2014. január 6.

A 4#-es Rebecca árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, szuper pigmentált a duci ceruza, rájöttem, hogy elég gyengéden rákenni ujjbeggyel az ajakra, ha nem szeretnék erős hatású sminket elérni vele.
Finom illata van, kényelmes használni, a színe fantasztikus, mi kell még?:D
Nem mellesleg az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Finom illata van, kényelmes használni, a színe fantasztikus, mi kell még?:D
Nem mellesleg az ára is szuper!

rocksteadycat

2013. szeptember 5.

Nekem a #3 van meg, a halvány rózsaszínű, epres. Nagyon könnyű érzés a számon, szép halvány selyemfénye van talán, de igazából olyan mattféle. (nem csillog). Az illata és íze semleges, halványka. Tartós! Enni-inni is lehet vele, és nem kell utánajavítani. Egyenletesen kopik, és szuperül hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.