Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Mattító lapocskák egy kicsi szivaccsal. Segít felszívni az arcbőrről a felesleges olajat, azonnali matt hatást eredményez.

Kiszerelés: 50 db lap

Pandácska

2013. augusztus 22.

Fantasztikus! Nagyon tetszik, hogy egy puffra ragad rá a mattító lapocska, mert így extra könnyű vele dolgozni. A felesleges olajat teljesen felszívja, de az alapozót/bb krémet nem bántja. Utàna az elhasznált lapocskát egy mozdulattal le lehet szedni és ha visszatesszük a puffot a pici dobozba, az új lap magától azonnal ráragad. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagy segítség a gyors mattításban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.