Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2015. december 9.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Almás Chupa Chups ízesítésű ajakápoló Amerikából.

Joaninha

2015. december 10.

Nekem a málnás változata van meg. A LipSmackerrel középiskolás koromban ismerkedtem meg, akkoriban itthon még nem lehetett beszerezni, ezért minden egyes alkalommal, amikor külföldre utaztam ezeket az ajakbalzsamokat kutattam. Imádom az intenzív illatukat, és hogy ezerféle verzió létezik. Nagyon jól hidratálnak és pici színt is adnak a pirosas változatok. Szerintem ezerszer többet ér, mint egy Labello, de azért sebes, ekcémás, extra száraz ajkakra nem lesz gyógyír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Panni21

2015. december 10.

Díszdobozban érkezett 5 másik társával együtt. Mennyei illata van, és az egyik legjobban hidratáló ajakápolóm. Igazából a design miatt rendeltem meg, de hatásra is rendben van.
(Nem akartam mindet egyenként feltölteni, de az alábbi ízekben elérhető még: görögdinnye, málna, narancs, eper, vanília-kakaó, eper-tejszín, vanília)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.