Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

kicsigesztenye24

2013. augusztus 16.

Nekem nem hidratál eléggé, és nagyon csillámos is, az egész arcom olyan lesz tőle és a párom is utálja hogy csillog tőle. Sajnos szettben vettem a douglasban és nem szívesen használom, van Hófehérke, Bella, és Csipkerózsika. Csillog és jó íze van de vannak ennél jobbak. A sima üdítősek sokkal kellemesebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

vivuss87

2013. június 27.

Nekem is Hófehérkés van, szerintem nálunk csak ezt lehet kapni:) Nagyon finom meggyes illata van, mondhatnám, hogy tipikus Lip Smacker meggyes illat. Nagyon cuki babarózsaszín, csillámokkal. Én egy kicsit pirosasabbra színeztem volna, ha már Hófehérke, nekem ez így olyan Csipkerózsikás. De nagyon cuki. A hidratálása a szokásos. De annyit bőven megér:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

tuzgyujto

2013. március 18.

Nekem Hófehérkés van, nagyon cuki. :D Marcipános illata van, hatásra olyan, mint a többi lip smacker. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy csillámos, de végül is szívesen használom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 18.