Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Répatorta illattal és ízzel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cicatapmancs

2014. január 2.

Ebayről rendeltem, mert imádom a répatortát és reméltem,hogy ennek is hasonló lesz az illata. Hát köze nincs hozzá sajnos :( Igazából nem tudom semmihez sem hasonlítani az illatát, olyan fura. 3-4-szer próbálkoztam vele, azóta áll a szekrényben. Nemrég akartam neki adni még egy esélyt, hogy majd most hátha már megtetszik az illata, de vagy megromlott vagy nem tudom mi lett vele, mert olyan elviselhetetlen szaga lett, hogy rögtön ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

DorinaTVD

2013. december 29.

Nagyon büdös..:/
de jól hidratál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Nagyon büdös..:/
de jól hidratál :)