Lip Smacker Paul Frank  Julius Banános-epres Ajakbalzsam

Lip Smacker

Lip Smacker Paul Frank Julius Banános-epres Ajakbalzsam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cseresznyevirág, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

mafalda

2016. október 15.

Egyik kedvenc ajakápolóm, ez az illat vmi isteni, na és a design, meg azért ad egy jó kis fényt a szájnak. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

lujzi

2014. január 30.

kellemes hidratáló képesség, enyhe rózsaszín fény, de nyilván a majomért szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Blame

2013. január 4.

Isteni finom illata van és nagyon jól hidratál. Szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Isteni finom illata van és nagyon jól hidratál. Szeretem. :)

cseresznyevirág

2012. augusztus 19.

Gyerekkoromban volt egy ajakápolóm, aminek pont ilyen illata volt, már akkor imádtam. Jól hidratál, szép rózsaszín színe van, de az ajkaimon inkább csak szép fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.