Lirene

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   2 x 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: IzabellHedvig, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Kiszerelés:   2 x 100 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

1. Hűsítő nappali gél – koffein tartalmának köszönhetően a gél serkenti a zsírégetést, karcsúsítja és méregteleníti a testet.
2. Melegítő éjszakai gél – a Total Slim hatóanyag komplex javítja a mikrocirkulációt, valamint erősen karcsúsító hatású és aktívan csökkenti a cellulitisz
kialakulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

violetti

2018. szeptember 13.

900 forint körül vettem meg mert le volt árazva. Alapvetően nem hiszek az ilyen kencékben, mert a probléma forrása testen belül keresendő, de kiegészítésnek jó lehet és szerintem az is. 1 hete használom, de már a 3. nap környékén vékonyabbnak éreztem a lábam, ami nem is volt a tervem, mert a narancsbőr eltávolítása miatt vettem, de ám legyen! :D Mindkét krémet legalább 1 órán keresztül érzem felkenés után, de az esti melegítő erőteljesebb. Mint ha leégett volna a combom és követelne valami hideg testápolót, de mikor megérintem, akkor nincs az a forróság, mint nyáron, mert ez csak belülről fűt. Érdekes élmény, viszont a narancsbőrt nem látom múlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

luccsoka2

2017. március 6.

Ma vettem.A rózsaszín tubust használtam először,mivel lefekvéshez készülődöm már.Hát én ilyen szintű melegséget még nem éreztem 😀Olyan durván éget fuh...Leírni sem tudom az érzést.Mindenesetre adok 5 pontot,mivel imádom a meleget!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.