Lirene

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szegfumonika, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolás

Az arcra és testre egyaránt használható önbarnító krémben található PRO-Bronze-Care komplex elősegíti a természetes, aranyló barna bőrszín kialakulását. Krémes állagának köszönhetően könnyű egyenletesen eloszlatni a bőrön, gyorsan felszívódik és nem hagy foltot a ruhán. Felvitel után az eredmény már 2 óra elteltével látható. A formula komplex összetevői táplálják és hidratálják a bőrt, puhává és rugalmassá varázsolva azt.

seen

2020. január 20.

Tenyleg eleg jo ar/ertek arany, bar pici, 75ml, de szep alapszint ad, es csak enyhen budi. Nekem arcon mindig okozott 1-1pattanast, de erzekeny erre a borom, es lehet csak a veletlenek osszjateka. Szep kozepbarna szint ad, akar vilagos borre is megfelel. Akik viszont sotet szint szeretnenek arra nem eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

GardenofEve01

2019. szeptember 10.

Szép, egységes alapszínt biztosít. Testápolóval keverve is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Szép, egységes alapszínt biztosít. Testápolóval keverve is jól működik.

1998

2019. június 19.

Tavaly használtam nyár elején.
Elég olcsó ezért azt gondoltam hogy nem is lehet annyira szuper de azért kipróbálom... Hát meglepődtem mert 2 óra után ahogy ígéri tényleg barnább, bronzosabb lett a bőröm. Másnap is bekentem magam és még barnább lettem. Nem voltam tőle foltos. Hasznalata után kb 2 óra hosszaig nem szabad feloltozni szerintem. Most másikat hasznalaok de ha elfogy akkor újra veszem ezt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Tavaly használtam nyár elején.