Lisap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofika, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális színeltávolító termék. Rövid idő alatt eltávolítja a festett, vagy színezett hajból a festékpigmenteket.

Speciális összetevői gazdagok ápoló polimerekben, lanolinban, amelyek védik a haj szerkezetét és fényt adnak neki.

Kiszerelés: 25 g

Odil

2015. február 7.

Egy árnyalat kopásért tíz centivel fizettem a hajamból, minden azonnal bevetett hajmegmentő olaj és pakolás ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

timike87

2013. december 31.

Ma kipróbáltam. Feketére festett hajat kétszer radíroztam le egymás után. A végeredmény barnás lett, néhol vöröses beütéssel, de a feketét leszedte, így mehetett rá a vörös festék. Én keratinos hajbalzsamot használtam a használata után, így nem vettem észre hajkárosodást. Intenzívebb színeltávolítást vártam, de így is szép lett a végeredmény. A híresztelésekkel ellentétben nem égett meg, nem tört le, nem hullott ki a haj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

muffin93

2013. október 2.

Ezzel szedték le a sötétbarnát a hajamról. Sokkal jobb, mint ha szőkítenék a hajat, ez kevésbé teszi tönkre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.