Lisap

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnelly2, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Gyengéden tisztít, visszaállítja és egyensúlyban tartja a faggyúmirigyek helyes működését. Megnyugtatja a fejbőrt és eltávolítja a baktériumokat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ivi777

2016. november 6.

Az egyik legjobb terméke a Lisapnak. Nagyon jól tisztít, és nem szárít. Nálam max pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

borsocska28

2014. szeptember 25.

Legjobb sampon a világon, problémás fejbőröm miatt ezer fajtát próbáltam de ez az amit évek óta használok. Egyetlen probléma,hogy már nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Bogyóka

2013. november 24.

Keraplant korpásodás elleni samponja az egyetlen ami használt nővéremnek korpa ellen. Próbált már sok mindent, többek között nizoral, T-Gel, stb....és ez az egy sampon amit ha folyamatosan használ, nem tér vissza, az ő nevében is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

matine91

2012. július 9.

Régebben ezt használtam, nagyon finom illata van, imádtam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Régebben ezt használtam, nagyon finom illata van, imádtam! :)