Lisap

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hajkondícionáló készítmény a száraz, töredezett, igénybe vett hajra.

CandyAngi

2016. április 28.

Rengeteg próba után visszatértem ehhez, kombinálva saját samponjával
Eredmény: sosem látott puhaság és isteni illat a bambusz kivonatnak köszönhetően

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Rengeteg próba után visszatértem ehhez, kombinálva saját samponjával

AkInImOd

2016. február 22.

Eddigi legjobb "balzsam", amit használtam életemben. Kiváló a WU2 mellé. Ritkán elcsábultam más termékek felé, de inkább visszatértem ennek a használatához. Fehér, sűrű krémes állaga van, a nagyon hosszú hajam végére elég egy kisebb diónyi adag. Szépen eldörgölhető a hajvégeken, töveknél viszont zsírosít, oda nem ajánlom felvinni. Kellemes az illata, nem tolakodó. A hajam könnyebben fésülhető általa, még akkor is, ha kiöblítettem már a hajamból (kombinálva a Tangle Teezerrel). Szép, fényes hatást biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.