Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2021. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

2021-ben megújult összetétel!

Láthatatlan védőréteget képez, amely megakadályozza a lepedéket alkotó kórokozók megtapadását a fogak felszínén, ezáltal elősegíti a fogíny regenerálódását. Úgy tervezték, hogy ne okozzon elszíneződést, és rendszeres használat esetén megelőzze az ínygyulladás újbóli kialakulását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ztoldy

2021. május 5.

Egészségpénztárra is lehet vásárolni. Az ára viszonylag magas, azonban nekem nagyon bevált a termék a szájüregi problémákra. A szájvíz eléggé csíp, így aki ezt nem bírja, annak mindenképpen hígítania kell majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Ari90

2019. június 16.

Én az átlátszó Professional-t használom . Fél kupak a szájvízből , fél vagy egész kupak vízzel hígítva öblögetek vele. Így nem csíp annyira. Enyhített a fogínyvérzésemen és a lepedék is nehezebben tapad meg a fogaimon. Gyulladásokat is csökkenti, kellemes leheletet biztosít. Kicsit drága, gyógyszertárba vettem, de muszáj volt. Sokáig elég ( nekem 250 ml-es kiszerelésbe van). Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Luiselotte

2018. február 3.

Egy alkalom is elég volt , hogy elmúljanak a kellemetlen tünetek. Parodontax fogkrémmel használom és Vitinne kapszulát is szedek mellé.
Amíg lehet kapni venni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Amíg lehet kapni venni fogom :)

DianaS

2018. február 2.

Szuper! A Himalaya Sensi Relief fogérzékenység elleni gyógynövényes fogkrémmel együtt használtam 2 hónapon keresztül és valóban sokat segített az ínyemen. Ez a páros bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Daisyyy

2017. október 22.

Nagyon jó termék, ez a kedvencem ebből a márkából. Gyorsan javítja, ha problémás a fogíny, egyensúlyban, egészségben tartja a fogínyt és a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Aura87

2017. január 27.

Egy kisebb kiszerelést használtam el belőle. Amennyire nem tetszett az elején, annyira megkedveltem a flakon végére.
Erős ínygyulladás kezelésére használtam, sajnos ő sem szüntette meg a problémám, de látványosabb volt a hatása. Az íze nem a megszokott Listerine, de hozzá lehet szokni pár nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

lysza1985

2016. május 4.

Én már vagy 2 éve rendszeresen használom, segít kordában tartani és megelőzni a gyulladást. Drága, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

narcozia

2016. május 4.

Elég súlyos ínygyulladás kezelésére kezdtem el használni ezt a terméket és így egy hét után elégedett vagyok vele. A vérzést és a kellemetlen szagot már 1-2 nap után megszüntette, a fogínyem pirosságát viszont még nem sikerült elmulasztania eddig. Az első néhány alkalommal eléggé csípett, de már egyre kevésbé érzem ezt. Valószínűleg később is folytatni fogom a használatát, mert sokkal frissebb érzésem lesz tőle, mintha csak simán fogat mosnék. Kicsit drága a többi szájvízhez képest és nem tudom, hogy mennyivel nyújt többet, mert ez az első, amit kipróbáltam, de ettől függetlenül jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.