Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2021. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

2021-ben megújult összetétel!

Láthatatlan védőréteget képez, amely megakadályozza a lepedéket alkotó kórokozók megtapadását a fogak felszínén, ezáltal elősegíti a fogíny regenerálódását. Úgy tervezték, hogy ne okozzon elszíneződést, és rendszeres használat esetén megelőzze az ínygyulladás újbóli kialakulását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SerEni

2022. szeptember 20.

Felső fogaim tövénél az ínyem begyulladt, pirosan virított.
Első körben elhasználtam egy egész Meridol szájvizet, de semmilyen eredményt nem értem el vele + gingisol plusz oldattal is próbálkoztam de hiába.
Ezt követően újra keresgélésbe kezdtem, és erre esett a választásom.
Betartva a használati utasítást (mint, ahogyan az előzőnél is), már a 2. napon látható volt a javulás 3. napon már nyoma sem volt a pirosságnak. Én nem higítom vizzel.
Használatot megelőzően volt egy fogkőleszedésem is, ami biztosan befolyásolta a javulást, de tuti, hogy a szájvíz nélkül nem jött volna rendbe 100%-osan az ínyem.
Nekem csodaszer kategória! Több, mint egy hete használom de ha elfogy biztosan újraveszem.
Az íze, erőssége nekem megfelelő, de a hatása a legfontosabb. :)
Az ára kicsit magas a kiszereléshez mérten, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 20.

Felső fogaim tövénél az ínyem begyulladt, pirosan virított.
Ezt követően újra keresgélésbe kezdtem, és erre esett a választásom.
Az íze, erőssége nekem megfelelő, de a hatása a legfontosabb. :)
Az ára kicsit magas a kiszereléshez mérten, de megéri!

Lilland

2022. július 22.

Jelenleg ezt használom! Nem tudtam akciósan hozzá jutni a megszokotthoz. Ezt vettem és elhasználom, vegyesek az érzéseim, olyan kis könnyed! Csípni persze, ez is csíp-mar rendesen, talán érzékenyebb fog esetében vagy vagy fáj a fogam majd megyek fogorvoshoz addig tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 22.

NovErke

2021. november 5.

Eddig nem használtam szájvizet, így nincs viszonyítási alapom. Eddig rossz fogam se volt, na most lett egy nagyon rossz, nagyon gyulladt, amivel 1 évig szenvedtem mire végre kihúzták. Mondta a doki ne cigizzek és ne egyek tejeset. Hát cigi nélkül nem bírtam és aznapra pont túrós tészta lett főzve. Így 1 év kínlódás után nagyon féltem hogy begyullad a seb ezért választottam ezt a szájvizet, még a foghúzás napján megvettem. Persze azért jóval kevesebbet dohányoztam mint máskor de minden szál cigi és minden étkezés után öblögettem vele. Egy pohár vízbe feloldottam egy kupaknyit és kb fél percig, próbáltam úgy ahogy a címkén írja. Mindent csináltam amit nem lett volna szabad, mégsem hagyta begyulladni, nagyon szépen begyógyult az ínyem. Ráadásul nekem még ízlik is, persze azért nem iszom meg, nem szabad☺ Tehát nagyon megéri bátran tudom ajánlani mindenkinek lehet hogy ezután is fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

ztoldy

2021. május 5.

Egészségpénztárra is lehet vásárolni. Az ára viszonylag magas, azonban nekem nagyon bevált a termék a szájüregi problémákra. A szájvíz eléggé csíp, így aki ezt nem bírja, annak mindenképpen hígítania kell majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Ari90

2019. június 16.

Én az átlátszó Professional-t használom . Fél kupak a szájvízből , fél vagy egész kupak vízzel hígítva öblögetek vele. Így nem csíp annyira. Enyhített a fogínyvérzésemen és a lepedék is nehezebben tapad meg a fogaimon. Gyulladásokat is csökkenti, kellemes leheletet biztosít. Kicsit drága, gyógyszertárba vettem, de muszáj volt. Sokáig elég ( nekem 250 ml-es kiszerelésbe van). Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Luiselotte

2018. február 3.

Egy alkalom is elég volt , hogy elmúljanak a kellemetlen tünetek. Parodontax fogkrémmel használom és Vitinne kapszulát is szedek mellé.
Amíg lehet kapni venni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Amíg lehet kapni venni fogom :)

DianaS

2018. február 2.

Szuper! A Himalaya Sensi Relief fogérzékenység elleni gyógynövényes fogkrémmel együtt használtam 2 hónapon keresztül és valóban sokat segített az ínyemen. Ez a páros bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Daisyyy

2017. október 22.

Nagyon jó termék, ez a kedvencem ebből a márkából. Gyorsan javítja, ha problémás a fogíny, egyensúlyban, egészségben tartja a fogínyt és a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Aura87

2017. január 27.

Egy kisebb kiszerelést használtam el belőle. Amennyire nem tetszett az elején, annyira megkedveltem a flakon végére.
Erős ínygyulladás kezelésére használtam, sajnos ő sem szüntette meg a problémám, de látványosabb volt a hatása. Az íze nem a megszokott Listerine, de hozzá lehet szokni pár nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

lysza1985

2016. május 4.

Én már vagy 2 éve rendszeresen használom, segít kordában tartani és megelőzni a gyulladást. Drága, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.