Litchi & Titch

Ár:   €16   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2021. július 26.

Ár:   €16
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az bőrfiatalító maszk porrá őrölt antioxidánsokban gazdag növények elsöprő erejével tisztítja és  táplálja a bőrt. A baobab, a hibiszkusz, a cayenne paprika, a lágyító agyag, a moringa és olíva levél serkentik a kollagéntermelést, kiegyenlítik a diszharmonikus tónust, letisztult megjelenést és bársonyos tapintást kölcsönöznek a bőrnek. Csak néhány csepp rózsavíz, avokádóolaj vagy méz, és a bőr néhány perc alatt újjászületik, üde és hidratált lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kaolin 0 0