Liu·Jo

Ár:   €45, €59 és €79   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. március 28.

Ár:   €45, €59 és €79
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   online külföldről

Fejjegyek: mandarin, narancs

Szívjegyek: mogyoró, narancs virág

Alapjegyek: vanília, vetiver, tonka bab, pacsuli

Fújós 🍊🌸🌰✨Liu Jo Milano
Ár: 1500 Ft / 3000 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml / 10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

eheiszki

2021. március 14.

Nem a signature illatom viszont nagyon magával ragadó, igazi kis egyéniség. A vetiver relatíve hangsúlyos benne, amitől lesz egy unisex beütése, de amúgy egy nagyon finom balzsamos, mogyorós, édes illat. Csodálkozom is hogy nincs benne semmilyen balzsam, de valszeg a mogyoró-vetiver-pacsuli-vanília-tonkabab keverék adja a balzsamos érzetet. Érdekes mert levegő hőmérséklet függő illetve adott napon milyen a bőrkémiám (nem tudom ez mennyire változó biológiailag amúgy 😃), hogy finom édes balzsamos vagy aftershave beütése lesz rajtam. Ettől függetlenül megy az 5* mert tartós is, elég reggel 2-3 fújás. Egyedi kis darab, az üvege Nonplusultra, csillagos téli éjszaka, igen. Nice one!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Dottir

2020. október 27.

Teljesen egyetértek @egyboszorka véleményével, ez egy kiemelkedően jó parfüm. Mikor először beleszagoltam a kupakjába (bevallom, az üvege miatt), meg is lepődtem, mennyire az. Aztán persze a jelenleg tomboló mániás epizód miatt más üvegcsék kerültek célpontba, majd Boszi véleménye irányította rá megint a figyelmemet. Tegnap egész másért ugrottam be egy parfümériába, ahol véletlenül nekemütközött az akciós parfikat sorakoztató polc, és alul ott figyelt ez is, mindezt isteni jelnek véve gyorsan meg is ragadtam egy 30 millikét.
Tényleg nagyon finom benne minden, még az általában hangsúlyos, erőteljes jegyek (tonka, pacsuli) is gyengéden, ízléssel simulnak bele a kompozícióba, ami egy jól tartó, átható, mégis lenge édes-mandulás-púderes fátyollá áll össze rajtam. Engem a Hypnotic Poison EdT-re emlékeztet jellegében, de annál még jobban is tetszik, mert ebben nincs ánizsos jegy. Nem a zsánerem ez az illatvilág, mégis van (most már) mindkettőből egy kisebb kiszerelés, mert tényleg műfajuk kimagaslóan szép képviselői.

P.S. Még a Reminiscence Dragee-hoz is hasonlít.
P.S.2 Ruhán, könyökhajlatban Angel Innocent is bevillan.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

P.S. Még a Reminiscence Dragee-hoz is hasonlít.
P.S.2 Ruhán, könyökhajlatban Angel Innocent is bevillan.:)