LM Parfums

Ár:   39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   39 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Soha nem felejtem a bőre illatát, oly tiszta volt... Az alvás nélkül töltött, végtelen éjszaka emléke."

Az Aldheyx értelemszerűen tartalmaz aldechideket - titok, melyik fajtát, de az aldechidek gyakran frissek, gyümölcsösek, zöldek vagy virágosak. Az aldechidek alapvetően szellős, légies természetet kölcsönöznek az illatnak. Tehát friss aldechidekkel és bergamottal indul útjára az illat, aztán virágokat jeleznek az összetevők, de ők igazán soha nem lesznek dominánsak. Az illat álomszerű mósuszfelhőn úszik. Az Aldheyx egy érzéki kreáció a tiszta bőr illatát keresők számára, melybe erotika és szenvedély vegyül.

Illatjegyek:

• fej: aldechidek, bergamott
  • szív: jázmin, vaníliavirág
  • alap: kasmerán, mósusz

LM Parfums Aldheyx EDP FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Piscinke

2021. február 16.

Az első LM-illat, amit megismertem. Ez ilyen "felkapom a fejem"-márka :) Dark-os, borongós design (én egy óriáspókra asszociáltam a logóról), és közben egy nagyon finom, tiszta illat ez az Aldheyx. Már a neve is különleges, és maga az illat is olyan, amit semmihez nem tudok hasonlítani. Nem tartom érzékinek, számomra ő inkább a letisztult, puritán, de mégis karakteres vonal képviselője. És hát elképesztően imádom mostanság az ilyen illatokat. Ez egy csoda. Mint ahogy egy másik illatuk, a Chemise Blanche is (amihez sajnos nagyon nehéz hozzájutni). Manhattan-i háztető, csillagok az égen, dark minimalizmus társulva valami elképesztően egyedi, finom luxus-vonallal, te jó ég, ez a márka engem megvett kilóra...és ahogy szaglászom, persze, hogy egyre érzékibb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

mandarin

2019. július 19.

Puha, könnyen viselhető, gyönyörűen összetett illat. Fél óra elteltével érezni a melengető mósuszt, de végig igazán különleges és elegáns aura lengi körül a használót. Minimalista, nagyon szerethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Marcsi66

2017. május 9.

Legalább annyira szép,mint az első szerelmes éjszaka,,,az érzelmek nagyító alatt,az őszinteség,a tisztaság órái,hozza magával a lebegést,A parfüm hihetetlen könnyedséggel nyit,aldechides bergamott,majd valóban érezni h jelen vannak a virágok,de nem lehet beazonosítani és aztán, mósusz alapon egy csodálatos illat puhán nyugovóra tér,Nagyon tetszik,tartóssága közepes
Akik szeretik JHG Not Perfume,vagy Essentric Molecules Molekule o1 parfümöket,ez szintén kedves lesz,mert az vonal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.