Loewe

Ár:   15 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atlantide, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   15 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: keserűnarancs, alma, körte, őszibarack

Szívjegyek: jázmin, rózsa, heliotrop, zöld tea, ibolya

Alapjegyek: cédrus, ámbra, fehér fák

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vicuskat

2021. március 8.

Nekem ez kísértetiesen hasonlít a Lanvin Marry me-hez. Szinte egy az egyben ugyanaz. Biztosan ezért is szeretem....üde, finom virágillat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 8.

floracska6

2021. február 23.

Tavaly szagoltam egy nagyon finom Loewe illatot a Douglasban de nem emlékeztem már rá melyik parfüm volt az. Így mikor megkaptam ezt a mintát nagyon reménykedtem, hogy megtaláltam a keresett illatot....de sajnos nem. Ennél a parfümnél inkább a gimis éveim jöttek vissza emlékként, ilyennel fújtuk ugyanis magunkat a bulikban mikor még mit sem törődtünk a designer illatokkal, csak bementünk a Rossmannba és 3000 Ft-on vettünk magunknak egy Mexx-et vagy Bruno Bananit. Nekem ez a parfüm hasonló árfekvésű illatot idéz fel, szúrós és felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.