Best of Beauty 2019

Logona

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen ajánlott az érzékeny és problámás bőrre, valamint érzékeny fejbőrre, korpás vagy zsíros hajra. Irritáció- és szappanmentes tisztítási folyamat közben nem károsítja a bőr védő savköpenyét, és nem változtatja meg a Ph-értékét.

Kvegh

2017. március 17.

Én ennél maradtam, miután kipróbáltam többféle tiszta sampont. Szeretem a hajam állagát hajmosás után, mert tartást ad neki és szinte egy húzással ki tudom fésülni, nem gubancos. Nekem nem macerás a használata sem. Egy kiürült áttetsző flakonba szórok a porból valamennyit, engedek rá vizet, összerázom és már használható is. Ami benne marad legközelebb ugyanolyan jó, kicsit hígítani kell, mert besűrűsödik, de így nem kell állandóan kevergetni.
Elismerem, hogy furcsa a szokásos samponok után, nincs illata, nem habzik és fura az állag. A trükk, hogy egyszeri felkenés után rajta kell hagyni elég ideig és alaposan ki kell öblíteni. Sajnos nem olcsó, de nem sok termék van aminek csak egyetlen összetevője van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

lilcsa

2016. január 31.

Hosszú barna hajamhoz használom, szoktam bele rakni 3 csepp mandula vagy jojóba olajat és egy-két csepp levendula olajat. Szépen tisztítja a hajamat, így olajjal együtt nem is szárítja ki, de zsíros sem marad. 3-4 percig hagyom fent, aztán bő vízzel szépen ki lehet mosni. Ha az ember elég vizet rak a porhoz, akkor el lehet oszlatni hosszú hajon is, bár a homokszemcsék miatt nem ajánlatos túl sokat dörzsölni vele a hajat, mert felsértheti a szálakat.
Szerintem azzal, hogy semmi káros anyag nincs a porban és pillanatok alatt össze lehet keverni egy pohárban egy kis vízzel, szuper termék érzékeny bőrűeknek vagy NK kedvelőknek. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Szonya

2013. július 3.

Sajnos csak néha használom, pedig végül is nem is olyan macerás összekutyulni a port egy kis vízzel, és azt beledörzsölni a nedves hajba... (rövid hajam van) Na mindegy. Szerintem is túl van árazva. De ami nekem nagy pozitívum, hogy szép tartást ad a hajamnak, és jól megtisztítja a fejbőrömet a korpától. És környezetbarát, hiszen nem engedek semmi kémiai vackot a vízbe, és még a csomagolásának kb. 80%-a is papírból van. Azt hiszem gyakrabban kéne használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

k001

2013. június 12.

UPDATE (2013.06.12): mégsem használom már, mert hosszú hajam van, és nem tudom egyenletesen eloszlati rajta, és nagyon szárít, ezenkívül úgy érzem, hogy karcol is.

SZUPER!!!!! :))) Nagyon örülök, hogy megvettem és kipróbáltam. Tényleg drótszerűbb lett a hajam, de én azt szeretem, és feltöltődött a szárításnál, de mivel nagyon vastag szálú a hajam, ezért ennyi pont jó neki, dúsnak néz ki tőle. Árban kb. ugyanannyi, mintha rendelnék egy kozmetikai oldalról tiszta agyagot, vagy mosóföldet. Nagyon jól tisztít, gyakori hajmosáshoz csak keveset kell használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Rekuuu

2013. március 23.

Nehéz bedolgozni, nehéz kimosni, borzasztó a hajszárítás, macerás az egész, semmit nem tud (ja, de, megnevettet, ha tükörbe nézel) és még túl is van árazva. Mennyire vagyok elégedett? Semennyire.

Frissítés: végső kétségbeesésemben kipróbáltam a bőrömre, de még arra sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

zfru

2012. december 12.

A legjobb arctisztító, amit eddig próbáltam. Összekevertem az iszapport vízzel (folyósabb joghurt állag) , tettem bele pár csepp teafa és levendula olajat. Ja és egy csepp jojoba olajat. Ezt használom minden nap, úgy mint egy általános arctisztítót. Vizes bőrre felkenem, jól megdörgölöm, utána lemosom. (Néha luffa szivaccsal együtt, mert így még hámlaszt is) Nem szárít, selymes és matt lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

koc

2012. március 12.

Jó tartást ad, már-már merev, drótszerű lesz tőle a hajam. Rettentő elektromosságot csinál a fejemen! :) Ennek ellenére minden harmadik-negyedik hajmosásnál ezt használom, mert jól megtisztítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 12.

sajbim

2012. február 12.

Nekem gyorsan zsírososó a hajam, néha naponta mosok hajat, de legtöbbször 2 naponta. Tavaly vettem egy dobozzal ebből a termékből, és nekem annyira bevált, hogy már az 5-ik dobozzal vettem belőle. Most télen nem használom, ilyenkor csak egy egyszerű samponal mosok hajat. Használata után sose volt még olyan könnyű és tiszta a hajam, mint ettől a terméktől. 3 napot is kihúzok hajmosás nélkül a korábbi 1-2 nappal szemben. A bőröm is szereti, puha, kellemes és friss érzetem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

barack.edi

2012. február 6.

Testvérem használ agyagsampont. A párom is rákattant (amikor nem siet ezzel mos hajat, mert azért valóban kissé macerás), az első használat után már sokkal szebb volt a fejbőre, ami amúgy nagyon érzékeny, viszkető és korpás. Ezzel a samponnal elmúlt neki a viszketés azonnal! Felváltva használja egy másik folyékonnyal, de összességében bevált neki.
Én is kipróbáltam, de mivel hosszú a hajam, sok kéne rá, nem gazdaságos és valóban szárít. Rövid hajúaknak viszont kiváló sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

natasa

2012. február 6.

Logona hajfestékkel festem a hajam. A henna hajfestésről tudni kell, hogy előtte nagyon alaposan meg kell tisztítani a hajat és fejbőrt, nem lehet zsíros, semmilyen hajápolószer maradvány nem lehet rajta, mert nem tapad megfelelően rá, és elmarad a várt hatás.
Külföldi oldalak pl. ezt az iszapport ajánlják.
Vízzel kell felhígítani, jól bemasszírozni, kicsit várni, hogy magába szívjon minden felesleges anyagot, majd alaposan kiöblíteni.
Nagyon-nagyon jól tisztít. Mondjuk nekem ez a cél a festés előtt. A hajam mindig dús lesz a használata után.
DE nekem nagyon szárítja is a hajamat. Mondjuk utána megy rá a hennás pép, szóval alapos és intenzív ápolást kap a hajam, így nagyon szép lesz festés után, de egy egyszerű hétköznapi hajmosást nem váltanék ki vele. Szóval önmagában nem használnám, mert tényleg szárít. Lehet, hogy másnak bejön. Könnyen zsírosodó hajra lehet, hogy szupijó. Nem tudom.
Elvileg arcpakolást is lehetne csinálni belőle, ugyanígy: vízzel felhígítva, pár csepp illóolajjal.
Természetes, ellenőrzött, nem irritáló.
Én ötöst adok neki, mert amire én használom, arra maximálisan megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Külföldi oldalak pl. ezt az iszapport ajánlják.
Természetes, ellenőrzött, nem irritáló.
Én ötöst adok neki, mert amire én használom, arra maximálisan megfelel.